Magnet reality(člen skupiny EKRK)

Rodinný dům s truhlárnou ve Starých Křečanech - Rezervace !


nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost

makler Makléř

Mgr.Ivo Peroutka
tel: 602 108 404
email: ivo.peroutka@luzicka.cz

Starší rodinný dům vyžadující celkovou rekonstrukci se nachází u místní komunikace. U domu jsou velké pozemky, na kterých stojí truhlárna i se stroji, sklad řeziva a sklad hotových výrobků.
1. Rodinný dům : starší dřevěná špaletová okna mohou být vyměněny za plastová ( jsou již koupeny ). Nutno vyměnit spodní trámy v místnostech a dokončit izolace.
Započata rekonstrukce – nový podkladní beton ( podlahy ) – již izolovaný ipou, provedena příprava na koupelnu a WC. Na střeše nová krytina, nové okapy, vyvložkované komíny, malý sklípek na vodu, nový plastový septik. Studna.
V podkroví 2 obytné místnosti. Nutno zavést novou el. instalaci.
Na střeše je nová fotovoltaická elektrárna ( 4,8 KW ).
Pozemek je předělen ( regulovanou ) vodotečí.
2. Sklad řeziva: jen zastřešená hrubá stavba, která sloužila jako sklad řeziva pro truhlárnu + přístavek ( také sklad dřeva ) - sklad hotových výrobků.
3. Truhlářská dílna: čedičová keramická podlaha, kompletní ústřední topení na pevná paliva ( dřevo ). Součástí jsou i stroje - zkracovací pila, srovnávačka + hoblovka, stolní pila, fréza s podavačem, dlabačka, čtyřstranná fréza, protahovačka, egalizační pila. Odsávání do samostatných odsávacích jednotek.
Výměra: 4.658 m2
Rezervace !

Prodejní cena: info v kanceláři
Zn.: 20 051

Lokalita:Staré Křečany
Město:Staré Křečany
Cena:Cena v RK
Č. zakázky:36057
Typ objektu:Rodinné domy a vily
Druh:rodinné
Počet podlaží:0
Podlaží:0
Plocha-
Užitná plocha2210 m2
Zastavěná plocha-
Obytná plocha-
Plocha pozemku4658 m2
Energetická náročnostG


Zpravodajský server iDNES.cz Evropský klub realitních kanceláří